ورود/ثبت نام کاربران

شما کجای این کره هستید؟

 

اوقات شرعی

المان پازن نماد حیات وحش زیبای منطقه حفاظت شده دهج
میدان شهدا
بلوار ایوب
شهردار فروتنیان
المان اسب سرباز وطن
بزرگترین المان پازن در ایران
کتابخانه امیری دهح
المان پازن نماد حیات وحش زیبای منطقه حفاظت شده دهج
المان پازن نماد حیات وحش زیبای منطقه حفاظت شده دهج
المان اسب سرباز وطن
المان اسب سرباز وطن
زمین چمن مصنوعی شهرداری دهج
میدان شهدا
المان گردو
مسجد حضرت ابالفضل دهج
میدان شهدا
بلوار آزادگان
سنگ فرش بافت قدیم وتاریخی
غار ایوب دهج
طبیعت زیبای بهاری دهج
طبیعت زیبای زمستانی دهج
مسجد تارخی حاج آخوند دهج
حمام تاریخی حاج اخوند دهج
کوه آتشفشان آج دهج
طبیعت پاییز زیبای دهج
حیات وحش بینظیر دهج
حیات وحش بینظیر دهج
مسجد حضرت ابالفضل دهج
المان اسب سرباز وطن
غار ایوب دهج
کوه آتشفشان آج دهج مخروطی ترین کوه ایران زمین
غار ایوب دهج بزرگترین غار ایران
حیات وحش بینظیر دهج
غار ایوب دهج بزرگترین غار ایران

حسابرسی انجام شده واحد امورمالی

باتوجه به پیگیریهای شورای اسلامی شهر و شهرداری دهج و با انجام انعقاد قرداد به مبلغ یکصد میلیون ریال با حسابرسان خبره و قسم خورده مورد تائید وزارت کشور انجام گردید ...

سالهای مورد پیگیری از سال 90 لغایت پایان سال 1393 بوده است وبا توجه به اهمیت مسئولیت شهرداری و مسئول امور مالی در قبال صورت کل بودجه و تعادل درامدها و هزینه هابر اساس ماده 26 آئین نامه مالی شهرداریها با شهردار و مسئول امور مالی است.این مسئولیت شامل طراحی اعمال و حفظ کنترلهای داخلی مربوط به تهیه صورت های مالی است به گونه ای  که این صورتها عاری تحریف با  اهمیت ناشی از تقلب یا اشتباه باشد.و مسئولیت حسابرسی اظهار نظر نسبت به صورتهای مالی شهرداری طبق استانداردهای حسابرسی است.که به گونه ای برنامه ریزی و اجرا کند که از نبود تحریف ،اهمیت در صورتهای مالی اطمینان معقول کسب شود حسابرسی انجام شده از سال 90 لغایت پایان 93 به استثنای موارد مندرج در گزارش حسابرسی سالهای مذکور در صورت شهرداری دهج را برای سالهای مالی یاد شده از تمام جنبه ها با اهمیت طبق استاندارهای حسابرسی به نحو مطلوب نشان می دهد نتیجه حسابرسی برای سالهای 90 الی 92 شهرداری دهج ازجهت رعایت قوانین و مقررات در سالهای ناظر بر فعالیت شهرداریها در حدی است که بتوان در کلیت امر از رعایت قوانین و مقررات در سالها ی مالی مورد رسیدگی اطمینان معقول حاصل نمود و برای سال 93 در اولین فرصت ممکن حسابرسی انجام گردید و از لحاظ و رعایت قوانین مقررات به نحو احسن در سال مورد رسیدگی می توان اطمینان معقول حاصل نمود.

 

 

حاضرین در سایت

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید سایت

825915
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
380
959
2143
819035
16546
27697
825915

آی‌پی شما: 18.207.137.4
امروز: سه شنبه، 30 مهر 1398

به روایت تصویر

DSCN5609.jpg

شهر دهج از شهرهاي شهرستان شهربابك از توابع استان كرمان است كه در نيمه غربي استان كرمان و شمال شهرستان شهربابك واقع شده است.

نام شهر دهج گویا گرفته شده از نام دو کوه بزرگ بنام آج پایین و آج بالا که در مجاورت شهر دهج قرار دارد و و مساحت تقريبي آن حدود 2500 كيلومتر مربع است.

 

غار ایوب بر روی کوه ایوب درجنوب شرقی شهر دهج در شهرستان شهربابک قرار دارد. بر اساس بررسی‌ باستان شناسی درگذشته محل سکونت بوده و آثار دوره اشکانی در غار دیده می‌شود.دهانه آن 98 متر طول و 68 متر ارتفاع می باشد که بزرگترین دهانه غار و بزرگترین غار آذرین ایران  و خاورمیانه و سومین دهانه غار بزرگ جهان می باشد.

شهری است در حاشیه بیابان مرکزی ایران که در طرف جنوب آن منطقه کوهستانی قرار دارد و کشتزارهای تابع این شهر بیشتر حالت ییلاقی دارد. در سمت شمال دهج، منطقه گرم بیابانی مرکزی ایران واقع شده‌است. در مجموع آب و هوای این شهر معتدل است و تابستان‌های خنک و زمستان‌های بسیار سردی در این منطقه وجود دارد.

 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

تمامی حقوق مطالب محفوظ است