ورود/ثبت نام کاربران

شما کجای این کره هستید؟

 

اوقات شرعی

حسابرسی انجام شده واحد امورمالی

باتوجه به پیگیریهای شورای اسلامی شهر و شهرداری دهج و با انجام انعقاد قرداد به مبلغ یکصد میلیون ریال با حسابرسان خبره و قسم خورده مورد تائید وزارت کشور انجام گردید ...

سالهای مورد پیگیری از سال 90 لغایت پایان سال 1393 بوده است وبا توجه به اهمیت مسئولیت شهرداری و مسئول امور مالی در قبال صورت کل بودجه و تعادل درامدها و هزینه هابر اساس ماده 26 آئین نامه مالی شهرداریها با شهردار و مسئول امور مالی است.این مسئولیت شامل طراحی اعمال و حفظ کنترلهای داخلی مربوط به تهیه صورت های مالی است به گونه ای  که این صورتها عاری تحریف با  اهمیت ناشی از تقلب یا اشتباه باشد.و مسئولیت حسابرسی اظهار نظر نسبت به صورتهای مالی شهرداری طبق استانداردهای حسابرسی است.که به گونه ای برنامه ریزی و اجرا کند که از نبود تحریف ،اهمیت در صورتهای مالی اطمینان معقول کسب شود حسابرسی انجام شده از سال 90 لغایت پایان 93 به استثنای موارد مندرج در گزارش حسابرسی سالهای مذکور در صورت شهرداری دهج را برای سالهای مالی یاد شده از تمام جنبه ها با اهمیت طبق استاندارهای حسابرسی به نحو مطلوب نشان می دهد نتیجه حسابرسی برای سالهای 90 الی 92 شهرداری دهج ازجهت رعایت قوانین و مقررات در سالهای ناظر بر فعالیت شهرداریها در حدی است که بتوان در کلیت امر از رعایت قوانین و مقررات در سالها ی مالی مورد رسیدگی اطمینان معقول حاصل نمود و برای سال 93 در اولین فرصت ممکن حسابرسی انجام گردید و از لحاظ و رعایت قوانین مقررات به نحو احسن در سال مورد رسیدگی می توان اطمینان معقول حاصل نمود.

 

 

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید سایت

595713
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
344
309
3361
588211
9313
17228
595713

آی‌پی شما: 54.226.25.74
امروز: یکشنبه، 30 دی 1397

به روایت تصویر

بدون تصویر

شهر دهج از شهرهاي شهرستان شهربابك از توابع استان كرمان است كه در نيمه غربي استان كرمان و شمال شهرستان شهربابك واقع شده است.

نام شهر دهج گویا گرفته شده از نام دو کوه بزرگ بنام آج پایین و آج بالا که در مجاورت شهر دهج قرار دارد و و مساحت تقريبي آن حدود 2500 كيلومتر مربع است.

غار ایوب بر روی کوه ایوب در جنوب شرقی شهر دهج در شهرستان شهربابک قرار دارد. بر اساس بررسی‌ باستان شناسی درگذشته محل سکونت بوده و آثار دوره اشکانی در غار دیده می‌شود.دهانه آن ۵۰ متر طول و ۴۰ ارتفاع می باشد که بزرگترین دهانه غار و بزرگترین غار آذرین ایران می باشد.

شهری است در حاشیه بیابان مرکزی ایران که در طرف جنوب آن منطقه کوهستانی قرار دارد و کشتزارهای تابع این شهر بیشتر حالت ییلاقی دارد. در سمت شمال دهج، منطقه گرم بیابانی مرکزی ایران واقع شده‌است. در مجموع آب و هوای این شهر معتدل است و تابستان‌های خنک و زمستان‌های بسیار سردی در این منطقه وجود دارد.

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

تمامی حقوق مطالب محفوظ است